FILM

GŁÓWNA
jałowce

styl

W naszym Ośrodku możecie Państwo zrelaksować się, poczuć swobodnie i wypocząć. Zażyjecie tu kilku form spędzenia wolnego czasu, jak odpoczynek w lesie, plażowanie, kąpiel, gry w piłkę siatkową, w tenisa stołowego, wędkowania, jazdy na rowerkach wodnych czy kajakach i wiele innych. Każdy znajdzie coś dla siebie. A to wszystko w rozsądnej cenie i bezpiecznych warunkach. Kąpielisko w naszym Ośrodku jest każdego sezonu kilkukrotnie badane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną i jeszcze nigdy nie zostało zamknięte ze względu na zły stan wody.

Kolejną rzeczą, która nas wyróżnia od konkurencji, jest otwartość na wszystkich Gości. Inkluzywność naszego Ośrodka jest wartością, która pełni wymiar społeczny. Chcemy łączyć ludzi i sprawiać im radość z rzeczy i miejsc, które mamy na co dzień. Nie chcemy tworzyć zamkniętej oazy, komercyjnej – jak nasza konkurencja dostępnej tylko dla nielicznych . Właśnie dlatego niejednokrotnie zostaliśmy docenieni przez organizacje samorządowe, jak i pozarządowe. Chcemy pełnić ważną rolę integracyjną w Gminie Dębica w Powiecie i Województwie. Dla dobra naszego i Waszego.

Jesteśmy przekonani, że nasz styl podejścia do Ciebie, Pani, Pana – zostawi pozytywne wspomnienia. Zachęcamy do odwiedzin!

[nggallery id=27]