FILM

GŁÓWNA
jałowce

Dojazd

Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy Jałowce znajduje się na pograniczu miejscowości Kozłów, Pustynia i Kędzierz, na terenie Gminy Dębica, w odległości 7 km od autostrady A4 ( zjazdu Dębica Wschód) będącej oraz 7 km od drogi krajowej nr 94 łączącej m.in. Kraków z Rzeszowem oraz w odległości 2,9 km od drogi wojewódzkiej nr 985 łączącej m.in. Mielec z Dębicą.

-Jadąc z Mielca drogą wojewódzką nr 985 należy w miejscowości Pustynia skręcić w prawo w kierunku miejscowości Kędzierz. Po przejechaniu ok. 400 metrów pojawi się po prawej stronie tabliczka wskazująca kierunek do naszego Ośrodka. Dalej strzałki poprowadzą do Ośrodka.

– Z Rzeszowa najszybciej można dojechać do nas autostradą A4. W tym celu należy zjechać z autostrady węzłem drogowym – Dębica Wschód i  na pierwszym rondzie, należy zjechać pierwszym zjazdem – w kierunku miejscowości Pustynia. Po przejechaniu około 1,1 km dojeżdżamy do drogi Dębica-Mielec po przecięciu ( jazda na wprost) tej drofi ok. 400 metrów pojawi się po prawej stronie tabliczka wskazująca kierunek Jałowce. Stąd do naszego Ośrodka poprowadzą strzałki.

lub wariant 2. Po przejechaniu ok 1.1 km mamy drogę wojewódzką. Należy skręcić w prawo, nr 985, którą należy jechać ok. 700 metrów i w miejscowości Kozłów za przystankiem autobusowym należy skręcić w lewo. Od tego momentu kierować się tabliczkami wskazującymi kierunek Ośrodka do którego jest ok. 2.5 km.

– Inny dojazd z Rzeszowa obejmuje drogę krajową nr 94, z której najlepiej skręcić w miejscowości Zawada w prawo, w kierunku miejscowości Pustynia.  W Pustyni przeciąć drogę wojewódzką nr 985 i jechać w kierunku miejscowości Kędzierz. Po przejechaniu ok. 400 metrów będzie pierwsza tabliczka wskazująca kierunek dojazdu do Ośrodka a strzałki doprowadzą do celu.

– Z Tarnowa i Krakowa najlepiej do nas dojechać autostradą A4. 

I. W tym celu należy zjechać z autostrady węzłem drogowym – Dębica Wschód i kierować się w stronę ronda, z którego należy zjechać pierwszym zjazdem, w kierunku miejscowości Pustynia. Po przejechaniu ok 1.1 km skręcić w prawo na drogę wojewódzką nr 985, którą należy jechać ok 700 metrów i w miejscowości Kozłów skręcić w lewo. Od tego momentu kierować się tabliczkami wskazującymi kierunek Ośrodka do którego jest ok 2.5 km.

II.Inny dojazd z Tarnowa i Krakowa obejmuje drogę krajową nr 94, która stanowi też obwodnicę miasta Dębica, do którego należy wjechać, aby do nas dotrzeć. Zjeżdżając do miasta na rondzie łączącym drogę Lwowską i Wielopolską, należy skręcić w lewo, tj. zjechać 3 zjazdem w ul. Wielopolską, aż do kolejnego ronda, z którego zjechać 2 zjazdem w ul. Robotniczą i jechać nią aż do ul. Rzeszowskiej, gdzie należy skręcić w prawo. Jechać ok 1.8 km i na rondzie skręcić w 2 zjazd w ul. Sandomierską, którą należy kierować się aż do miejscowości Pustynia, gdzie należy skręcić w lewo w kierunku miejscowości Kozłów. Od tego momentu kierować się tabliczkami wskazującymi kierunek Ośrodka do którego jest ok 2.5 km. Z Tarnowa i Krakowa można też dojechać do nas jadąc do miejscowości Zawada, gdzie należy skręcić w lewo w kierunku miejscowości Pustynia. W Pustyni przeciąć drogę wojewódzką 985 (Dębica – Mielec) i jechać w kierunku miejscowości Kędzierz. Po przejechaniu ok. 400 metrów będzie pierwsza tabliczka wskazująca kierunek dojazdu do Ośrodka.

Współrzędne GPS :   N 50.100092  E 21.44417