FILM

GŁÓWNA
jałowce

Dojazd

Ośrodek Rekreacyjno – Wypoczynkowy Jałowce znajduje się na pograniczu miejscowości Kozłów, Kędzierz i Pustynia na terenie Gminy Dębica, w odległości 7 km od autostrady A4 ( zjazdu Dębica Wschód)  oraz 7 km od drogi krajowej nr 94 łączącej m.in. Kraków z Rzeszowem oraz w odległości 2,9 km od drogi wojewódzkiej nr 985 łączącej m.in. Mielec z Dębicą.

-Jadąc z Mielca drogą wojewódzką nr 985 należy w miejscowości Pustynia na radzie skręcić w prawo w kierunku miejscowości Kędzierz. Po przejechaniu ok. 400 metrów pojawi się po lewej stronie tabliczka wskazująca kierunek do naszego Ośrodka. Dalej dojeżdżamy do znaku (uwaga na pierwszeństwem przejazdu) tu skręcamy w prawo wyjeżdżamy pod autostradę  i skręcamy w pierwszą w prawo za autostradą strzałki poprowadzą do Ośrodka.

– Z Rzeszowa najszybciej można dojechać do nas autostradą A4. W tym celu należy zjechać z autostrady węzłem drogowym – Dębica Wschód i  na pierwszym rondzie, należy zjechać pierwszym zjazdem – w kierunku miejscowości Pustynia. Po przejechaniu około 1,1 km dojeżdżamy do ronda  i drogi Dębica-Mielec na rondzie 2-ga, po przejechaniu ok. 400 metrów pojawi się po lewej stronie tabliczka. Dalej dojeżdżamy do znaku (uwaga na pierwszeństwem przejazdu) tu skręcamy w prawo wyjeżdżamy pod autostradę  i skręcamy w pierwszą w prawo za autostradą strzałki poprowadzą do Ośrodka.

lub wariant 2. Po przejechaniu ok 1.1 km mamy drogę wojewódzką. Należy skręcić w prawo, nr 985, którą należy jechać ok. 700 metrów i w miejscowości Kozłów za przystankiem autobusowym należy skręcić w lewo. Od tego momentu kierować się tabliczkami wskazującymi kierunek Ośrodka do którego jest ok. 2.5 km.

– Inny dojazd z Rzeszowa obejmuje drogę krajową nr 94, z której najlepiej skręcić w miejscowości Zawada w prawo, w kierunku miejscowości Pustynia.  W Pustyni przeciąć drogę wojewódzką nr 985 i jechać w kierunku miejscowości Kędzierz. Po przejechaniu ok. 400 metrów będzie pierwsza tabliczka wskazująca kierunek dojazdu do Ośrodka a strzałki doprowadzą do celu.

– Z Tarnowa i Krakowa najlepiej do nas dojechać autostradą A4. 

I. W tym celu należy zjechać z autostrady węzłem drogowym – Dębica Wschód i kierować się w stronę ronda, z którego należy zjechać pierwszym zjazdem, w kierunku miejscowości Pustynia. Po przejechaniu ok 1.1 km skręcić w prawo na drogę wojewódzką nr 985, którą należy jechać ok 700 metrów i w miejscowości Kozłów skręcić w lewo. Od tego momentu kierować się tabliczkami wskazującymi kierunek Ośrodka do którego jest ok 2.5 km.

II. Inny dojazd z Tarnowa i Krakowa obejmuje drogę krajową nr 94, która stanowi też obwodnicę miasta Dębica, do którego należy wjechać, aby do nas dotrzeć. Zjeżdżając do miasta na rondzie łączącym drogę Lwowską i Wielopolską, należy skręcić w lewo, tj. zjechać 3 zjazdem w ul. Wielopolską, aż do kolejnego ronda, z którego zjechać 2 zjazdem w ul. Robotniczą i jechać nią aż do ul. Rzeszowskiej, gdzie należy skręcić w prawo. Jechać ok 1.8 km i na rondzie skręcić w 2 zjazd w ul. Sandomierską, którą należy kierować się aż do miejscowości Pustynia, gdzie należy skręcić w lewo w kierunku miejscowości Kozłów. Od tego momentu kierować się tabliczkami wskazującymi kierunek Ośrodka do którego jest ok 2.5 km. Z Tarnowa i Krakowa można też dojechać do nas jadąc do miejscowości Zawada, gdzie należy skręcić w lewo w kierunku miejscowości Pustynia. W Pustyni przeciąć drogę wojewódzką 985 (Dębica – Mielec) i jechać w kierunku miejscowości Kędzierz. Po przejechaniu ok. 400 metrów będzie pierwsza tabliczka wskazująca kierunek dojazdu do Ośrodka.

Współrzędne GPS :   N 50.100092  E 21.44417