FILM

GŁÓWNA

AKWEN KĄPIELOWY

Ośrodek zajmuje 21 hektarów, z czego niemal połowę powierzchni przypada na zalew, który pełni funkcje rekreacyjne.

Zalew został podzielony na część Akwen kąpieliskową, strzeżoną w sezonie letnim przez ratowników, oraz na Akwen rekreacyjno – sportową, przeznaczoną do wędkowania, ale też uprawiania sportów wodnych, jak kajakarstwo czy pływanie rowerkiem wodnym.

Przy kąpielisku znajduje się publiczny natrysk, palma, z którego można korzystać przed lub po kąpieli w naszym Ośrodku. W pobliżu plaży znajdują się także darmowe przebieralnie.

Akwen kąpielowy w naszym Ośrodku jest każdego sezonu kilkukrotnie badane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną i jeszcze nigdy nie zostało zamknięte ze względu na zły stan wody. Bez obawy o własne zdrowie możecie u nas spędzić czas w wodzie.

Tegoroczne badanie wody z 24 maja 2019 r., przeprowadzone przez Wojewódzką Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Rzeszowie, potwierdziły doskonałe warunki mikrobiologiczne kąpieliska, gdzie zanieczyszczenie mikrobiologiczne wody jest  0.0 %  dopuszczalnego stężenia! Jest to doskonały wynik, który zapewnia bezpieczną i zdrową zabawę w naszym Ośrodku. Dokument z wynikami w zdjęciach poniżej.

 

W naszym zalewie można złowić wiele gatunków ryb, np: Karpia, Lina, Leszcza, Sandacza, Szczupaka, Amura, Tołpygę, Płoć, Karasia itd.

Zapraszamy!