FILM

GŁÓWNA
jałowce

Imprezy firmowe

Chcielibyśmy zaoferować Państwu możliwość zorganizowania imprezy firmowej, także z udziałem rodzin pracowników, na terenie naszego Ośrodka Rekreacyjno – Wypoczynkowego Jałowce.


Dlaczego my:
Od lat organizujemy duże przyjęcia, w tym pracownicze, które zawsze spotykały się z dobrą oceną naszych Gości. Ma to odzwierciedlenie w rekomendacjach otrzymanych zarówno od Klientów korporacyjnych, jak i podmiotów publicznych. Piętnastoletnie doświadczenie, warunki lokalowe oraz wspaniałe jedzenie – składają się na idealne miejsce przyjęcia, będącego gwarantem udanej zabawy i niezapomnianych wrażeń, pełnych radości, relaksu i swobody.


Proponujemy Państwu organizację:
– Imprezy firmowej – od 10 do 1500 osób;

– Urodzin firmowych – od 10 do 1500 osób;
 – Pikniku, Dnia Dziecka, Halloween, imprezy tematycznej – od 10 do 1500 osób;
– Koncertu do 3000 osób.


Nasza oferta:
– Dysponujemy trzema obiektami konsumpcyjno – tanecznymi, tj. elegancką Restauracją Pod Sosnami na 120 osób, niespotykaną nigdzie indziej w Polsce Restauracją Dolina Atona na 300 osób oraz ogromnym Amfiteatrem Biesiadnym na 600 miejsc siedzących plus miejsce do tańczenia;

– Smaczne i autorskie potrawy to nasza kolejna zaleta. Dania główne i przekąski przyrządzane są przez nasz wyspecjalizowany personel, na miejscu, z dokładnie wyselekcjonowanych produktów regionalnych. Kochamy dziczyznę i chcemy się nią z Państwem podzielić;
 – Posiadamy miejsca noclegowe w szesnastu domkach dla 130 osób oraz w motelu 11 pokoi razem 25 osób, obiekt kempingowy na kilkadziesiąt  przyczep lub kamperów oraz dziesiątki namiotów;
– Na Państwa życzenie, za dodatkową opłatą i w miarę możliwości zewnętrznych usługodawców, jesteśmy w stanie zorganizować wszelkie możliwe atrakcje dostępne na rynku polskim, jak paintball, jazdę quadami, jazdę konną, lot balonem, skok na bungee, spływ kajakowy, jazdę na nartach wodnych, wynajęcie trampolin dla dzieci, transport itd.


Oferta cenowa:
Duży zakres usług oraz możliwość swobodnego kreowania zapotrzebowań oznacza szeroki wachlarz cenowy. Podstawowym produktem, który Państwu oferujemy, jest wynajem określonego obiektu wraz z pełną obsługą oraz catering, od którego rodzaju i ilości dań zależy cena końcowa.


Jeśli jesteście Państwo zainteresowani poznaniem szczegółowej oferty cenowej wraz z proponowanym menu, zachęcam do kontaktu pod numerem telefonu:

14 /6811000 lub  14/ 6822244  lub 600293637 ; 600293659.

Gwarantujemy Państwu udaną zabawę!