FILM

GŁÓWNA
jałowce

Wesele

Drodzy Narzeczeni!

Ślub to jeden z najpiękniejszych i najbardziej wyczekiwanych dni w życiu przeciętnego człowieka. Wiemy jak bardzo ważna, ale i stresująca jest organizacja przyjęcia weselnego. Pewni własnej oferty pragniemy wyjść Wam naprzeciw i chcielibyśmy zaoferować pełną organizację tej uroczystości w naszym Ośrodku. Jesteśmy przekonani, że jedna z naszych propozycji aranżacji zaślubin spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą lokalową:

1. Restauracja Pod Sosnami – składa się z dwóch głównych pomieszczeń, tj. z klimatyzowanej sali konsumpcyjnej na 130 miejsc siedzących oraz z sali tanecznej, która z racji wykorzystania systemu rozsuwanych rolet, w ciepłe dni jest otwarta na las. Ze względu na zastosowanie przeszklenia między salą konsumpcyjną a salą taneczną oraz dzięki otwarciu przestrzeni tanecznej na przyrodę – Restauracja Pod Sosnami jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie komfort rozmowy przy stole, przy jednoczesnym spokojnym, ale dobrze słyszalnym akompaniamencie muzyki orkiestrowej, która w tych warunkach jest dla przyjemności gości a nie dla jej zagłuszania. 


2. Restauracja Dolina Atona – jest to wyjątkowe miejsce dla miłośników nietypowych rozwiązań. Składa się z jednego głównego pomieszczenia na 300 miejsc siedzących wraz z miejscem do tańczenia. Obiekt ten jest absolutnie fascynujący. Kopie starożytnych malowideł zaczerpniętych z budowli egipskich – wprowadzają gości w świat baśni i legend. Jeśli chcecie poczuć się jak w bajce lub jeśli chcecie dać gościom poczucie chwilowej nierzeczywistości, tak, żeby przez kolejne lata wspominali Wasz wspaniały ślub – wybierzcie to niepowtarzalne miejsce, które zdumiewa każdego; zostaje w pamięci.


3. Amfiteatr Biesiadny – jest to największy obiekt weselny w naszym Ośrodku. Składa się z ogromnej sali konsumpcyjno – tanecznej, na 600 miejsc siedzących; tyle samo Gości może jednocześnie tańczyć. Jeśli marzy się Wam wesele plenerowe na świeżym powietrzu, pod dachem oraz jeśli macie dużą rodzinę i wielu wspaniałych przyjaciół i oddanych znajomych – Amfiteatr Biesiadny będzie idealnym miejscem na Ich przyjęcie i wspólne świętowanie. Kolorowe światła, których jest ponad 150, scena dla orkiestry, fontanny oraz bliskość plaży z jednej strony i brukowany podjazd z drugiej – stanowi idealne miejsce przyjęcia weselnego na świeżym powietrzu, w nowoczesnym wydaniu; nieporównywalne z czymkolwiek innym w okolicy.


Cena za organizację przyjęcia weselnego jest ustalana osobiście, po rozpatrzeniu oczekiwań i uwzględnieniu wyboru dań i napojów oraz indywidualnych atrakcji i dekoracji, których Narzeczeni sobie życzą. Zachęcamy do kontaktu osobistego lub telefonicznego:

14 681-100-00 lub 14 682-22-44 lub 664-413-588

Bez względu na Państwa wybór, już dzisiaj życzymy pomyślności na nowej drodze życia!