FILM

GŁÓWNA
jałowce

Altany: Gezibo, Łódź Tajska, Wiata Czerwona, Na przystani

Gezibo (pomieści do 50 osób)

Altana znajduje się na terenie lasu. Posiada 50 miejsc siedzących oraz miejsce do tańczenia. Wewnątrz znajduje się kominek, rollbar piwny, kuchnia gazowa i zlew z bieżącą wodą. Przy altanie usytuowany jest duży grill. Całość została oświetlona, komunikacja wybrukowana. Toalety znajdują się w odległości ok. 30 metrów. Altana jest idealnym miejscem do organizacji niedużych imprez pracowniczych, urodzin, imienin, spotkań towarzyskich, jak również wieczorów panieńskich czy kawalerskich. Wynajem altany na imprezę 500zł do negocjacji.

Altana Łódź Tajska (pomieści do 20 osób)

Altana została urządzona na stalowej łodzi. Posiada 20 miejsc siedzących i jest położona w centralnym miejscu Ośrodka – z widokiem na zalew. Posiada dwa duże stoły i ławy umieszczone wokół nich. Jest oświetlona i zadaszona. W pobliżu znajduje się bar i ogródek grillowy. Toalety znajdują się w odległości ok. 20 metrów. Uczestnicząc w imprezie ma się wrażenie jakby było się na statku, który płynie. Jest to znakomite i niepowtarzalne miejsce na imprezy towarzyskie, imieniny, urodziny i inne. Wynajem na imprezę 200zł do negocjacji. 

Altana Wiata Czerwona ( pomieści do 80 osób)

Altana została urządzona w stylu nowoczesnym posiada ławy i stoły na około 80 osób w altanie jest kuchnia trzy kuchenki gazowe dwa zalewy ciepła i zimna woda możliwość wstawienia rolbaru piwnego przy altanie znajduje się grill sanitariaty w odległości 10m teren w okuł oświetlony w odległości 25m podłoga taneczna zadaszona.

Na Przystani  Nowość 2021. ( pomieści do 25 osób)

Altana biesiadna usytuowana na brzegu jeziora na wieży. Cudowny widok z góry na wodę i część rekreacyjną Ośrodka. Urządzona w stylu nowoczesnym, mieści do 25 osób.

 

PÓŁWYSEP STONEHENGE Nowość 2021

Utworzony na wodzie półwysep, okrąg otoczony betonowymi słupami, na którym znajduje się kominek do grillowania, huśtawka, dwa hamaki, stół z ośmioma siedzeniami i parasolem, leżaki i kajak do dyspozycji na cały czas korzystania z tego obiektu.