FILM

GŁÓWNA
jałowce

NOCLEGI

Domki 10 osobowe:

W Ośrodku znajduje się dziesięć domków dziesięcioosobowych, które zostały wybudowane w 2010 r. Domki ustawione są na brzegu zalewu, dlatego z jednej strony widok skierowany jest na wodę a z drugiej na las. Każdy domek składa się z trzech pokojów, wyposażonej kuchni oraz łazienki z dwoma umywalkami, osobnym prysznicem i osobną toaletą. Każda sypialnia posiada telewizor i możliwość połączenia z Internetem przez sieć Wi-Fi. Wszystkie domki są centralnie ogrzewane. Każdy posiada ogrodzony taras, od strony zalewu, gdzie nasi Goście mogą grillować. W pobliżu znajduje się parking.

Serdecznie zapraszamy na pobyt rodziny, grupy znajomych, jak również pracowników firm. Istnieje możliwość pobytu ze zwierzakiem domowym.

Domki dziesięcioosobowe zostały wybudowane częściowo dzięki środkom z Unii Europejskiej.

pasek1

Domki 5 osobowe:

W Ośrodku znajduje się pięć takich domków. Każdy składa się z jednego dużego pomieszczenia, z kominkiem, w którym umieszczone są łóżka oraz z kuchni i łazienki z prysznicem. Wewnątrz każdego znajduje się telewizor oraz istnieje możliwość połączenia z Internetem przez sieć Wi-Fi. Przed każdym domkiem znajduje się mini taras z miejscem do siedzenia dla każdego mieszkańca i grillowania. Okna wychodzą na zalew i las. Istnieje możliwość pobytu ze zwierzakiem domowym.

Zapraszamy na pobyt rodzinny, grupy znajomych, jak również pracowników firm. Wynajmujemy również pod imprezy i sylwestra w grupach do 12 osób.

 

Przy wynajmie domków na wieczory panieńskie, kawalerskie, imprezy na których jest większa ilość osób niż miejsc w domku, opłaty są wyceniane indywidualnie oraz wymagana jest kaucja zwrotna.
Wirtualny spacer: